Две 17-годишни момчета пострадаха при токов удар в района на железопътната гара в Стара Загора, предаде БТА.
Инцидентът е станал на 19 юни около 21:15 часа, като сигналът е подаден от трети 17-годишен тийнейджър.
Момчето разказало, че неговите двама връстници се качили на покрива на товарен вагон, намиращ се на коловоз в близост до автомивка в района на жп гарата.
При отваряне на капандура на вагона е възникнал токов удар, при който тийнейджърите са пострадали.
Те са настанени за лечение в болница.
По случая е образувано досъдебно производство под надзора на Районната прокуратура в Стара Загора.
Още от категорията
Виж всички
Калин Стоянов със сигнал до главния прокурор, че Демерджиев се опитва "да си оправи делото"