Делян Добрев подаде заявление за прекратяване на правомощията му като народен представител в 52-рото Народно събрание, съобщиха от пресцентъра на ГЕРБ.
Документът беше входиран в деловодството на парламента днес.
Очаква се темата да бъде разгледана и гласувана в пленарна зала през тази седмица.
В събота, по време на среща на младежката академия на ГЕРБ в Раковски Добрев обяви, че се оттегля от парламента,ъза да даде път на младите кадри в партията.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Левент Мемиш е назначен за зам.-министър на икономиката
22.06.26 15:30
356