Старши треньорът на Ботев Ферарио Спасов бе доволен от играта на отбора и победата срещу Берое с 3:1. Съвкупност от много неща донесе победата ни. В последно време момчетата показват старание в тежката програма и я издържаха. Преди почивката допуснахме неточности, но като цяло футболистите бяха отдадени на играта и след почивката беше въпрос на време да победим, каза Ферарио. Берое противодейства, особено преди почивката, но смятам, че ние бяхме по-добри и заслужено спечелихме. Не тактическата схема прави един отбор по-силен или по-слаб, по-важни са настроението и желанието. Благодаря на хората, които се завръщат на стадиона и на момчетата за резултатната и технична игра, която показват. Всеки знае, че Тодор Неделев може да реши мач, но другите момчета също се върнаха на познатото ниво. След като оправихме настройките в играта - дойде и впечатляващата ни серия, завърши Ферарио Спасов.

Контузиите повлияха - нямаше как да реагираме след почивката, след като не разполагах с нито един офанзивен футболист, коментира старши треньорът на Берое Димитър Димитров - Херо. За разлика от мача с ЦСКА 1948, сега не мога да бъда недоволен от старанието - момчетата играха и се бореха, дори преди почивката стояхме по-добре от домакините, завърши Херо.