Жителите на етническия квартал Столипиново отново горят гуми и боклуци. Гъстият черен дим се вижда от доста квартали на Пловдив и близките села. Въпреки, че днес е ден за гласуване и в махалата има засилено полицейско присъствие, жителите явно не се страхуват да палят боклуците.
От пожарната съобщиха, че отпадъците се намират на ул. "Бъндерица".
Към момента няма данни да има пострадали или обгазени хора и засегнати постройки.








Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Заради изкоп в частен имот: Жители на Храбрино се притесняват от срутване на подпорна стена
23.06.26 08:12
759