Катастрофа в час пик е станала на изхода на Труд в посока Пловдив. Колата се е завъртяла и се е забила в градинката пред безиностанция. Все още няма информация дали в инцидента е участвал и друг автомобил.
На място има линейка и полицейски патрул, като все още няма информация дали има сериозно пострадали. Движението в района е затруднено.
Очаквайте подробности!
Снимка: I see you KAT-Пловдив
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
95 км/ч в градски условия? Пловдивчанин сигнализира за опасно шофиране по булевард в „Тракия"
26.06.26 21:30
3834
Унищожиха дрон край Кранево
26.06.26 19:17
754