Млад военнослужещ е застрелял приятелката си, след което се е самоубил. Трагедията се е разиграла в Стара Загора, съобщи БНТ.
Тази сутрин майката на момичето е подала сигнал, че от няколко часа не може да се свърже с дъщеря си. Полиция е отишла в жилището на момичето, където са намерени двете тела .
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Поставят 20 маси за тенис във всички райони на Пловдив
25.06.26 09:18
319
Вечерни патрули ще следят рискови зони в Пловдив срещу пожари
25.06.26 08:31
659