
Тази сутрин, в светлата част на деня, е извършен втори оглед, пише pa-media.net. В гасенето са участвали 4 противопожарни автомобила и цялата дежурна смяна. Щетите са значителни, каза още Стоянов.
Пожарът, който е възникнал около полунощ, е унищожил значителна покривна конструкция, много от складираните шезлонги, бяла и черна техника и други вещи , предназначени за функционирането на плажа.
Комплекс „Луда Яна” се намира на разклона за село Мало Конаре и село Огняново в община Пазарджик. На място са били 3 пожарни коли с 8 пожарникари от РСПБЗН – Пазарджик. Загинали и пострадали няма. Унищожена е покривна конструкция 400 м2; мебели – 15 бр.; бяла и черна техника – 10 бр.; шезлонги – 1700 бр.
Според управителя Ангел Бързев, който е направил коментар пред PZDNES, причината за палежа е опит да се саботира предстоящия сезон.
Бизнесменът Пейо Тачев е известен както в Пазарджик, така и в Пловдив. Преди време жълтите хроники го свързваха със сексапилната Лили от Биг Брадър. Двамата обаче от няколко години са разделени.
TNS.bg
Още от категорията

Правосъдният министър: Чувството за безнаказаност се шири и това е най-голямото предизвикателство


"Герой" с BMW си помисли, че е над закона на АМ "Тракия"
Акценти




Автомузей Марково – перфектната семейна дестинация за деня





Хиляди блокираха центъра на Брюксел в пропалестински протест
Темите на Traffic News

Потушават бунтовете в културния сектор със 150 млн. лв.
