Заляха кола с киселина в Пловдив. Вандалщината е извършена вчера на паркинг на бул. “Пещерско шосе”. Лекият автомобил БМВ е собвтеност на 50-годишен мъж.
Той разказал , че за времето между 7.30 часа и 13.00 часа колата му била залята с разяждаща течност. При огледа са установени щети по продължението на цялата й лява част, тавана, преден и заден капак и двете брони.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Кървава саморазправа край Пловдив: Нахлуха в дома на пенсионер и го пребиха до неузнаваемост
21.06.26 21:30
10768
Бой и стрелба на плаж във Варна! Двама са тежко ранени
21.06.26 20:25
3246
14-годишен загина при тежка катастрофа край Исперих
21.06.26 11:54
933