Тийнейджър е крадецът, който задигна пари и алкохол от известно пловдивско заведение в началото на месеца, съобщиха от полицията.
Разследването стартирало в началото на месеца по сигнал за откраднати над 500 лева и две бутилки марков алкохол, от обект на бул. “Санкт Петербург”. В процеса на работата са събрани доказателства, че посегателството е дело на 19-годишен пловдивчанин, който е задържан за 24 часа. Материалите по образуваното досъдебно производство са докладвани в Районна прокуратура – Пловдив.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Кървава саморазправа край Пловдив: Нахлуха в дома на пенсионер и го пребиха до неузнаваемост
21.06.26 21:30
13344
Бой и стрелба на плаж във Варна! Двама са тежко ранени
21.06.26 20:25
3510
14-годишен загина при тежка катастрофа край Исперих
21.06.26 11:54
1001