Само десетина дни след като Криминална полиция задържа студентка, която зареждала с марихуана общежитията на Аграрния университет, е арестуван друг студент , който си докарвал допълнителни джобни продавайки наркотици. 19-годишен младеж е попаднал зад решетките след като прекалил с амфетите. В петък срещу събота охраната на един от блоковете на бул. "Марица" 10 извикала полиция и линейка, тъй като един от живеещите в общежитието буйствал неудържимо.
В стаята му бил намерен плик с бял прах, за който той признал че е амфетамин. По-късно при претърсването са открити електронна везна и няколко грама от същия наркотик.
Студентът е задържан за 24 часа, срещу него е образувано досъдебно производство.
За наркомрежата в Аграрния университет четете ТУК!
TrafficNews.bg
Още от категорията
Виж всички
Арестуваха пиян шофьор край Пловдив, иззеха колата му
Задържаха трима за кражба на люцерна и сено край Раковски
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.