Около 20.30 часа на ул. “Владая” 66-годишен пловдивчанин навлязъл с колелото си в лентата за насрещно движение и се сблъскал с лек автомобил “Пежо”, управляван от 34-годишен мъж, също от града.
Пострадалият е без опасност за живота, взета му е кръвна проба за алкохол.
Шофьорът е тестван с дрегер, резултатът е отрицателен.
Работата по случая продължават служители от сектор “Пътна полиция”.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
10-годишно момиче от Украйна се удави в басейн в Ахелой
24.06.26 20:46
3687