Бандит открадна полицейска кола от столичното Второ РУ, но за престъплението се разбра, когато той бе заловен за друго. Апашът бил хванат в Самоков.
Когато криминалистите направили проверка, се оказало, че автомобилът е на МВР. Те се свързали с колегите си. Те още не знаели за ловката кражба, пише 24 часа.
Престъпникът е задържан, ще се проверява как е успял да открадне колата и колко време преди да го хванат я е задигнал.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Кървава саморазправа край Пловдив: Нахлуха в дома на пенсионер и го пребиха до неузнаваемост
21.06.26 21:30
10550
Бой и стрелба на плаж във Варна! Двама са тежко ранени
21.06.26 20:25
3215
14-годишен загина при тежка катастрофа край Исперих
21.06.26 11:54
919