Пореден водач задържан за това, че предложил подкуп на пътни полицаи във Велинград. Случката се разиграла вчера на пътя между Юндола и Разлог. Автопатрул при полицейското управление в курорта спрял за проверка микробус „Фиат”. Оказало се, че возилото е технически неизправно и униформените предприели действия по съставянето на акт по Закона за движение по пътищата.
Тогава водачът Й.М.- 26г. от Петрич решил да действа. Той подхвърлил в служебния автомобил сумата от 30 лева, като така се надявал да му се размине. Минути по-късно той бил задържан, а на мястото е извършен оглед от дежурна група, която иззела банкнотите. Спрямо младия мъж се води бързо полицейско производство.
TrafficNews.bg
Още от категорията
Виж всички
Арестуваха пиян шофьор край Пловдив, иззеха колата му
Задържаха трима за кражба на люцерна и сено край Раковски
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.