Млада жена е била ограбена вчера в Пловдив. По първоначални данни, към 5 часа, на ул. “Опълченска” от 22-годишна врачанка била издърпана дамска чанта с лични документи, мобилен телефон и 400 лева. Във Второ РУ е образувано досъдебно производство и работата по разследването продължава.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Акценти
Виж всички
Временно спират движението по част от бул. „Копривщица" утре
17.06.26 14:18
1816
Змия над метър изпълзя във вход на блок в „Смирненски”
16.06.26 21:15
28203