Двама мъже са в болница след сбиване вчера в Садово. Сигналът за свадата между съседи в един от крайните квартали на града е получен в полицията около 18 часа.
Установено е, че в прерасналата саморазправа двама от участниците получили различни травми и са оставени под лекарско наблюдение. Като заподозрени за нанесените телесни повреди са задържани двамата им опоненти, с криминалистични регистрации и осъждани. По случая е образувано досъдебно производство.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Откриха над 70 бойни пистолета в кола на Капитан Андреево
26.06.26 09:47
574