Крадците на коли явно вече карат наред. Миналата нощ от пловдивските улици са изчезнали два автомобила - БМВ и жигула. Немското возило е откраднато от Кючук Париж, а 35-годишната лада е изчезнала от Кършияка. Беемвето е модел X1, с латвийска регистрация, а ладата е ВАЗ 2101.
От началото на годината в Пловдив и региона са откраднати близо 100 автомобила. Повечето от тях са от марките ауди и БМВ, а възрастта на болшинството крадени коли варира от 3 до 8 години. Изключения правят по-стари автомобили. Предполага се, че кражбите на луксозните возила са дело на софийска банда гастрольори.
TrafficNews.bg
Още от категорията
Виж всички
Арестуваха пиян шофьор край Пловдив, иззеха колата му
Задържаха трима за кражба на люцерна и сено край Раковски
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.