45-годишна пловдивчанка е станала жертва на грабеж вчера. Сигналът е получен към 20 часа, чрез тел. 112. Потърпевшата обяснила, че на бул. “Дунав” била нападната от двама непознати, които й отнели 400 лева, лични документи и два златни синджира с общо тегло около 20 грама. Образувано е досъдебно производство и са предприети действия по разследването.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Домашна лаборатория за хормони: Откриха хиляди дози тестостерон, стероиди и неизяснени вещества
11.06.26 12:09
1037
Екшън на морето: Напушен мъж с ножове се барикадира
11.06.26 11:30
904
Акценти
Виж всички
Разказ от първо лице: как фентанилът влезе в махалите ВИДЕО
10.06.26 17:13
8712
От днес светът е футбол – започва Мондиал 2026
11.06.26 07:00
2450