В Пловдив замириса на пролет. Термометрите днес достигнаха 17 градуса и въпреки че е работен ден, в кафенетата по Главната трудно се намираше свободно място, видя репортер на TrafficNews.bg.
Повечето пловдивчани предпочетоха да изпият следобедното си кафе на открито. Примамени от топлото време, някои свалиха палтата, а най-смелите дори останаха по къс ръкав.

Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
И през следващите дни се очакват опасно високи температури
26.06.26 22:13
371