Няма опасност за живота на двете деца, настанени в „Пирогов“ след катастрофата със сръбски автобус на АМ Тракия, но състоянието им не е леко, тежко е. Няма опасност за живота им. Това съобщиха от болницата.
Настанените в лечебното заведение деца на 11 и 12 години
„Предстоят да бъдат извършени операции и време за възстановяване. Нямаме нужда от абсолютно нищо, когато преценим, че няма пряка опасност за тях ще ги изпишем“, каза още лекуващият лекар.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Екстремните горещини поставят и птиците в риск
27.06.26 23:14
174
Издигнаха Николай Ненчев за кандидат-президент
27.06.26 21:01
1111
Първи протест срещу кабинета "Радев"
27.06.26 20:20
876