Майка и двете и деца пострадаха при тежка катастрофа на Околовръстното шосе край София. Двете момчета са на 7 и на 12 години. Едното е с контузия в коляното и рамото, а другото е с травма в главата. 34-годишната им майка е с контузия на гръдния кош. Тримата са хоспитализирани в УМБАЛСМ „Пирогов“.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Национална детска болница може да има най-рано през 2030 г.
26.06.26 10:33
206