Лекари от ВМА излязоха на снега с послание "Всичко ще е наред" и се подредиха за снимка в снежна София.
Медиците, които които се борят на първа линия с коронавируса застанаха на стълбите на болницата, за да изпишат ободряващ хората надпис. Той гласи: „Вие сте вкъщи. Ние сме на работа. И ВСИЧКО ЩЕ Е НАРЕД!”
Медиците са от "Катедра инфекциозни болести към ВМА-София". Те са облечени в ежедневното си работно облекло - гащеризони, ръкавици, очила и маски.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Министър Ефремова: Заедно с организациите на хората с увреждания ще търсим по-ефективни начини за подкрепа
23.06.26 18:08
74