Опасен клон е надвиснал на улица „Перущица 2” до Мол Пловдив, сигнализира притеснен пловдивчанин.
По въпросния участък преминават десетки деца, възрастни, както и автомобили. Както се вижда от снимките, дървото се е наклонило толкова много, че всеки момент при по-силен вятър ще се прекърши.
„Въпрос на време е да стане инцидент”, коментира читателят ни.
По думите му до момента никой не е взел мерки клонът да се отреже. Хората в района се притесняват сами да го премахнат заради глобите от Общината.


Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Оцелял в катастрофата на Челопешко шосе: Шофьорът на автобуса спазваше правилата до последно
28.06.26 21:23
1156