Катастрофа стана под Бетонния мост след Сточна гара, сигнализира читател на TrafficNews.bg
Две коли-хонда и рено са се сблъскали челно, но ударът не е бил тежък. Превозните средства не са със сериозни материални щети. Пострадали също няма.
На мястото на инцидента са два екипа на Пътна полиция.
В района обаче се е образувала тапа от автомобили, които се движат бавно.


Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Оцелял в катастрофата на Челопешко шосе: Шофьорът на автобуса спазваше правилата до последно
28.06.26 21:23
750