Пловдивчанин се събуди без обзорно стъкло на автомобила си. Колата – „Лада 1500” била паркирана в централната част на града. Това сигнализира потърпевшият.
Младежът спрял автомобила си пред блока, където живее - срещу магазин Била на булевард „6 септември”. Рано сутринта, преди да тръгне за работа, момчето е намерило колата си без предно стъкло.
„Откраднаха ми цялото стъкло с винетка , гражданската отговорност и прегледа”, коментира потърпевшият.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Заснета в такси без съгласие: Видео с млада жена събра близо милион гледания в социалните мрежи
28.06.26 11:47
6164
Кола се намърда в насрещното на булевард в Пловдив
27.06.26 17:11
1481