Рони Ууд - китаристът на легендарната британска група „Ролинг стоунс“, победил рака на белите дробове само за три месеца, разказа той за преживяването си пред вестник "Метро“. Рокаджията бил диагностициран с коварното заболяване миналата година. След като претърпял операция, музикантът ходил на медицински изследвания в продължение на три месеца.
Около 12 седмици ходих да ме проверяват дали всичко е изчистено, спомня си Рони Ууд. Накрая лекарите ми казаха - "Отивай и се наслаждавай на живота си!". 70-годишният рокаджия сподели радостта си с читателите на таблоида за това, че не му се наложило да премине през курсове на химиотерапия. Той в никакъв случай не искал да се раздели с буйната си грива, пише dariknews.bg.
Още от категорията
Виж всички
Властите в Гърция строят жилища за лекари, учители и полицаи
Ким Чен Ун: Пазим се от глобалната несигурност с ядрена мощ
Хеликоптер се разби в САЩ, екипажът оцеля
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.