Българин влезе в книгата на рекордите на Гинес. Борис Налбантов подобри световното постижение за най-много набирания в една минута.
На 17 юни 24-годишният спортист направил 54 набирания в рамките на 60 секунди, съобщава БТВ.
Новината, че вече е рекордьор на Гинес научил вчера вечерта, когато получил официален мейл с потвърждение.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Испанец спечели Чалънджъра в Пловдив
27.06.26 22:35
215
Трети пореден тайбрек! Волейболните национали победиха Канада
27.06.26 20:11
696
Никола Цолов взе точка от спринта в Австрия
27.06.26 19:01
370


