Отборът на Марица (Пловдив) за състезателки родени през или след 2004 година, който защитава титлата си от миналия сезон, спечели домакинския турнир на Група Б в регион Тракия и се класира за регионалните финали на 1 ноември. Срещите се проведоха в зала Волейбол на спортно училище Васил Левски.

В първия мач маричанки победиха с 3:0 (25:13, 25:9, 25:14) Тополово (Тополово), след това момичетата на Петя Хрисчева се справиха без проблем и с Марица (Белово) 3:0 (25:9, 25:0, 25:3), като взеха гейм на нула. В последната среща срещу Велинград волей (Велинград) маричанки спечелиха служебно 3:0 (25:0, 25:0, 25:0).

Марица спечели групата без загубен гейм и си осигури място на регионалните финали. Втори в класирането завърши Тополово, който също се класира за финалите.