Женският тим на Локомотив (Пловдив) победи в приятелска среща Единство (Пирот) с разгромното 9:1. Срещата се състоя в Сърбия в град Димитровград.

Още в първите минути момичетата на Ангел Славов поведоха в резултата след вратарска грешка, като точна бе Кристияна Димитрова. Минути след това домакинките успяха да върнат попадението – груба грешка в защитата на пловдивчанки позволи изравняване. След попадението на Единство, Локомотив заигра много силно и доминираше. До края на първата част „черно-белите“ вкараха 5 попадения за 1:6, а през втората паднаха нови три за крайното 1:9.

Кристияна Димитрова се отчете с цели пет гола, а по един добавиха Димитра Котти, Вероника Гоцева, Анастасия Рочане и Франсис Петрова.