Феновете на Локомотив вдигнаха още две хореографии по време на дербито с Ботев през втората част. Първо те издигнаха траспаранти, с които жегнаха градския съперник за победите с 6:0 и финала за Купата на България, както и към бившия президент на Ботев Димитър Христолов. След това те пуснаха димки.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
440