Локомотив продължава тренировките на лагера в Боровец .
Тимът тренира на терените на стадиона в Самоков и Говедарци, а заниманията са закрити.
От клуба публикуваха как играчите възстановяват след тежка тренировка, а това се случва в ледените води.
Първата контрола на Локо по време на паузата е на 28 юни срещу Струмска слава.
Ето какво написаха от Локомотив:
"Традицията повелява: Възстановяване след тежка тренировка в ледени води."
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" загатна за голяма новина, която ще стане ясна на концерта за юбилея
26.06.26 10:52
340