Ветераните на Локомотив (Пловдив) се класираха за областния финал на държавното първенство. Това стана факт през вчерашния ден.
Първата среща с Раковски, която трябваше да се състои на 23 октомври, не се игра и “черно-белите” спечелиха служебно с 3:0.
Вчера локомотивци разгромиха като гости Стамболийски с категоричното 11:0.
Съперник на областния финал ще бъде Металик (Сопот). Двубоят е следващия четвъртък (06.11) от 14:30 часа в Калояново.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
1