Ветераните на Локомотив (Пловдив) постигнаха успех над Победа (Стар Бешенов) с 6:2. Приятелската среща се проведе на централния терен на “Лаута”.

Локомотив поведе чрез Мартин Камбуров, а малко след това Георги Мечечиев удвои за 2:0. При този резултат завърши и първата част. В началото на второто полувреме Победа (Стар Бешенов) намали. Мартин Камбуров, който смени отбора на почивката, вкара директно от пряк свободен удар. Малко след това гол на Стефан Саламанов бе отменен след намеса на ВАР. В следващите минути Локомотив натисна своя съперник и това даде резултат. Здравко Лазаров, Стефан Саламанов, Добрин Орловски (дузпа), Христо Златински бяха точни за “черно-белите”, а крайното 6:2 бе оформено две минути преди края.

Съставът на Локомотив: Стилиян Драгижев, Христо Телкийски, Николай Костов, Иво Костадинов, Георги Мечечиев, Петър Пашев, Ванчо Траянов, Христо Златински, Красимир Димитров, Здравко Лазаров, Мартин Камбуров (Стефан Саламанов, Добрин Орловски, Аян Садъков-младши, Йордан Хърков, Филип Георгиев, Спас Топузов)