Парвиз Умарбаев подписа нов договор с ПФК Локомотив, съобщиха от клуба.
Таджикският национал остава в клуба и ще продължи да носи с гордост черно-бялата фланелка.
Срокът на договора му е за 2 години!
Желаем още много успехи на Парвиз Умарбаев с Локомотив, написаха от клуба.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
246