Трима играчи на Локомотив преподписаха с клуба. Това са вратарите Мартин Луков, Илко Пиргов и халфът Петър Витанов.
Ето какво написаха от клуба:
Трима от представителния отбор на Локомотив (Пловдив) удължиха своите договори с клуба. Това са Мартин Луков, Илко Пиргов и Петър Витанов.
ПФК Локомотив пожелава на тримата успех и да продължават да пишат история с “черно-белия” екип!
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
347