Треньорът на Локомотив Александър Томаш говори след успеха срещу Славия.
"Искам да поздравя моите футболисти за победата. Ще трябва да си поговорим по-сериозно за отношението. Доволен съм от победата, но не и от играта. Имаме много работа. Основната идея си остава да играем бърз футбол с къси подавания. Това са млади момчета, които им трябва време и трябва да ги подкрепяме. Може много повече Мартин Петков, но като раздаване съм доволен", заяви Томаш.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
363