Токът на стадион "Локомотив" спря по време на двубоя Локомотив - Арда (0:0). Точно в 80-та минута осветлението на стадиона изгасна и това наложи близо 8 минути, в които футбол не се игра.
Това беше и причината да бъде дадено 9-минутно продължение.
Припомняме, че над Пловдив продължава да вали проливен дъжд, а в много части от града имаше и аварии и те останаха без ток.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
402