Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) проведе днес последното си занимание преди проверката с Арда.
Тимът бе воден от наставника на втория отбор Христо Златински.
Утре (12.10) „черно-белите“ и „небесносините“ ще премерят сили от 11:00 часа.
Двубоят ще се състои на помощния терен на „Лаута“ и ще бъде открит, но фенове и журналисти няма да бъдат допускани в пределите на самия терен.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
347