Отборът на Локомотив II записа поражение в 24-тия кръг на Югоизточната Трета лига. “Черно-белите” допуснаха поражение от Саяна с 0:1 в Хасково, което сложи край на победната серия от 9 поредни успеха на пловдивчани.

Двубоят бе равностоен, а единственото попадение падна в заключителните минути на мача. Локомотив II остана с човек по-малко в 65-ата минута. Тогава Ефе Али получи втори жълт картон и бе изгонен от съдията Димо Димов.

Дебют за втория отбор направиха футболистите от U17 Иван Кръстев и Ивилин Чехларски.

В класирането Локомотив 2 9-ти с 39 точки, а Саяна е на 4-то място с 48 точки.

Следващата среща на Локомотив II е на 25 март. “Черно-белите” са домакини на Черноморец (Бургас), а мачът е с начален час 15:00ч. Двубоят ще се състои на стадион “Локомотив” в Пловдив.

Локомотив 2: Кристиан Томов, Видол Сейменски, Ефе Али, Александър Георгиев, Габриел Земярски, Иван Арамазов, Васил Църцев, Иван Кръстев, Тони Лесов, Петър Андреев, Иван Михайлов

Саяна: Диян Вълков, Костадин Пеев, Илиян Марчев, Бейсим Бейсим, Христо Стоянов, Цветелин Петров, Митко Плахов, Христо Бойков,