Пропадна контролата на Локомотив с Крумовград. Двата тима трябваше да премерят сили утре (15.11) от 14:00 часа на помощния терен на „Лаута“, но приятелската среща няма да се състои.
Междувременно „черно-белите“ продължават с усилените тренировки.
Следващият мач на Локомотив е на 23.11 (събота) от 12:30 часа. Съперник ще бъде Арда, а срещата ще се състои в Кърджали.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
344