Освободеният от Локомотив Лео Сена се завърна в родината си Бразилия.
Халфът подписа договор за една година с Агуа Санта, който е играе в бразилската серия D.
Сена стана първият освободен футболист в Локо през зимата.
За момента тимът не е обявил друга раздяла, както и не е обявен и нов играч.
Сена записа едва 9 мача за Локо и изкара само един полусезон в тима.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
371