Футболистът на Локомотив (Пловдив) Йоан Баи е с контузия след шампионатната среща със Славия. Той е с частично скъсана вътрешна връзка.
Йоан Баи ще носи шина в следващите 2-3 седмици, което означава, ще пропусне и част от предстоящите срещи на “черно-белите”.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
363