Локомотив получи 4 дни почивка след равенството срещу Септември в София.
Заради паузата за националните отбори следващият мач на тима е на 17 октомври срещу Ботев Враца у дома.
Все още не е ясно кога ще се завърне капитанът Димитър Илиев, но той със сигурност няма да се завърне за паузата с националните отбори.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
8