Вратарят на Локомотив (Пловдив) Мартин Луков преподписа с “черно-белите”!
Стражът, който бе неизменна част от големите успехи на клуба в последните няколко години, е с нов контракт до лятото на 2025-та година.
Пожелаваме още много успехи на Мартин Луков с екипа на “черно-белите”, написаха от клуба.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
240