Дисциплинарната комисия към БФС задължи Лудогорец да възстанови щетите на стадион Локомотив след двубоя между двата отбора. Въпреки, че от шампионите нямаше много гостуващи фенове най-вероятно става въпрос именно за щети по сектора за гости на стадион "Локомотив".
Ето какво написаха от Дисциплинарната комисия:
ДК задължава ПФК „Лудогорец” гр. Разград да възстанови щетите на стадион „Локомотив” гр. Пловдив съгласно чл.38, ал.1 от ДП /2023/2024/.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
361