Локомотив загуби с 2:3 от ЦСКА 1948 в контрола, която се игра на стадион "Царско село" в София.

В 4-та минута Джовани пусна към Ивайло Димитров, който с пета успя да открие резултата за Локомотив - 0:1.

В 14-та минута Евгений Сердюк отправи удар от границата на пеналта и изравни - 1:1.

В 17-та минута Карагарен опита удар, но той премина покрай вратата.

В 28-та минута Ангел Бастунов стреля от дистанция реализира за 2:1.

В 40-та минута Джовани стреля от фаул, но вратарят на ЦСКА 1948 успя да избие.

В 59-та минута Йосип Томашевич засече с глава центриране от дясно за 2:2.

В 65-та минута Томашевич стреля от фаул, а вратарят на домакините спаси.

В 74-та минута Джонатан отправи удар от фаул, Пиргов изби, но при добавката Реян Даскалов вкара за 3:2.

Следващата неделя Локомотив гостува на Марек в двубой от 1/16 финалите за Купата.

Локомотив: Илко Пиргов, Александър Василев, Луан, Мартин Паскалев, Матеус да Силва, Петър Витанов, Пиер Зебли, Джовани, Евандро, Бирсент Карагарен, Ивайло Димитров (Райън Бидунга, Милош Петрович, Йосип Томашевич, Георги Каракашев, Димитър Илиев, Преслав Боруков)