Ръководството на Локомотив (Пловдив) обяви, че се разделя с нападателя Ловро Бизяк.
"ПФК Локомотив Пловдив разтрогна по взаимно съгласие с Ловро Бизяк. Двете страни постигнаха споразумение и нападателят вече не е част от "черно-белите".
ПФК Локомотив благодари на Ловро Бизяк. Пожелаваме му в бъдеще успехи в личен и професионален план", написаха от клуба.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
246