Локомотив все още търси първа победа в първенството, след като направи 0:0 при гостуването си на Черно море във Варна.

В 12-та минута удар на Андраде беше спасен от Пиргов.

След това последва удар на Умарбаев, но той премина над вратата.

В 42-та минута вратарят на Черно море Георги Георгиев спаси удар на Салинас.

В 61-та минута Черно море поиска дузпа за нарушение на Пиргов срещу Живко Атанасов, но след преглед и от ВАР дузпа не беше отсъдена.

В 70-та минута удар на Димитър Илиев премина над вратата, но и беше отсъдена и засада.

В 72-та минута удар на Андраде беше спасен от Пиргов. Малко по-късно Пиргов спаси и удар на Пабло Алварес.

В 83-та минута Биков стреля с глава, но ударът му беше прекалено лек и Георгиев улови без проблем.

В следващия кръг Локомотив е домакин на Славия.

В класирането Локомотив е с една точка на 13-та позиция с една точка и мач по-малко. Черно море е лидер с осем точки.

Черно море: Георги Георгиев, Виктор Попов, Живко Атанасов, Влатко Дробаров, Цветомир Панов, Васил Панайотов (Даниел Димов 62 мин.), Пабло Алварес, Файсел Касми (Зе Гомес 46 мин.), Стефан Велев (Велислав Василев 79 мин.), Леандро Андраде, Родриго Енрике (Родриго 87 мин.)

Локомотив: Илко Пиргов, Кристиан Гомис (Артур Крачун 78 мин.), Олексий Биков, Милош Петрович, Бирсент Карагарен (Георги Минчев 66 мин.), Петър Витанов, Николай Николаев (Шакил Сно 49 мин.), Конър Руан, Парвиз Умарбаев, Димитър Илиев, Лукас Салинас (Венсан Марсел 78 мин.)