Капитанът на Локомотив (Пловдив) Димитър Илиев преподписа с “черно-белите”! Новината стана факт официално в днешния ден, съобщиха от клуба.
Новият контракт на Футболист номер №1 на България за 2019 и 2020 година е със срок до лятото на 2026-та година.
Пожелаваме още много успехи и купи на Димитър Илиев с екипа на “черно-белите”!
Така Илиев стана първият играч от 6-те с изтичащи договори, които преподписват с клуба.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
313