Локомотив постигна победа при гостуването си на Септември в София. Тимът победи с 1:0, а единственото попадение реализира Мартин Паскалев в 66-та минута.

В 3-та минута Каракшев се оказа сам срещу Шейтанов, но вратарят на домакините спаси.

В края на първото полувреме Мартин Стоянов проби и стреля, но ударът му беше спасен от Хоркаш.

В началото на второто полувреме Милош Петрович се контузи и беше заменен принудително от Тодор Павлов.

В 49-та минута удар на Пешов беше избит в корнер от Шейтанов.

В 51-та минута Илиев подаде към Каракашев, но халфът стреля неточно.

В 66-ата минута Локомотив откри резултата. Евнадро центрират корнер и младият Мартин Паскалев засече с глава топката във вратата на Шейтанов.

Малко по-късно гостите можеха да удвоят, след като Шейтанов излезе да блокира останалия сам срещу него Бабакар Дион и опразни вратата си. На голлинията обаче Мартин Николов спря удара.

В 71-та минута най-новото попълнение на Локомотив Джовани направи своя официален дебют, заменяйки Петър Витанов.

С победата Локомоитв е пети с 16 точки, а Септември е 11-ти с осем.

Тази събота Локомотив е домакин на Черно море.

Септември: Димитър Шейтанов, Мартин Стойчев (Мартин Ачков 81 мин.), Кристиян Пешов, Иван Арсов, Мартин Николов, Александър Тодоров (Йоан Гавраилов 81 мин.), Мартин Стоянов, Асен Чандъров, Красиан Колев (Айкут Рамадан 72 мин.), Димитър Костадинов (Радослав Живков 68 мин.), Атанас Кабов (Мартин Петков 68 мин.)

Локомотив: Динко Хоркаш, Матеус Силва, Мартин Паскалев, Милош Петрович (Тодор Павлов 46 мин.), Александър Василев, Бабакар Дион (Йосип Томашевич 87 мин.), Пиер Зебли, Петър Витанов (Джовани 71 мин.), Бирсент Карагарен (Евандро 57 мин.), Георги Каракашев (Преслав Боруков 57 мин.), Димитър Илиев