Локомотив Пловдив публикува надъхваща снимка преди дербито с Ботев.
Играчите на клуба бяха зад вратата на трибуна Бесика, а от там беше окачен транспарант, на който пишеше Битка докрай!
Ето какво написаха от Локомотив:
БИТКА ДОКРАЙ!
01.11 - 14:45
ПОДКРЕПИ ЛОКОМОТИВ!
ЩЕ СЕ ВИДИМ НА СТАДИОНА!
САМО ЛОКО!
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" загатна за голяма новина, която ще стане ясна на концерта за юбилея
26.06.26 10:52
387